צרו קשר איתי

איך בונים ספריית קוביות ב-7 שלבים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
  1. אספו כמה שיותר קופסאות. את הקופסאות ניתן לרכוש בחנויות שונות, לאסוף מחנויות לממכר יין, או לבנות בעצמכם מעצים. ישנם נגרים ומחסני עצים שנותנים שאריות של עץ שלא ישתמשו בו יותר, ואתם יודעים מה אומרים- הזבל של האחד הוא הזהב של האחר. 
  2. לסמן עם חוט על הרצפה את המידות הרצויות של הספריה
  3. זה הזמן לשלוף את יכולות הטטריס שרכשתם במהלך השנים ולהתחיל להניח את הקופסאות אחת ליד השניה. ניתן ליצור רווחים בין הקופסאות ליצירת חללים מעניינים, אבל יש להקפיד לשמור על היכולת להמשיך לבנות מעליהם. בסוף התהליך, חשוב לצלם כדי שלא נשכח מה תכננו. ניתן לעשות מספר ניסיונות עד שמגיעים לסידור שהכי אהבתם.
  4. בחרו באופן אקראי חלק מהקופסאות וצבעו אותן, עדיף בצבעים שיתאימו לשאר החלל. ניתן כמובן לשחק עם הצבע- חלק מהקוספאות תצבעו במלואן, חלק אל תצבעו כלל, חלק תצבעו רק מבפנים, חלק תצבעו רק מבחוץ. 
  5. לחזור לתמונות והרכיבו את הטטריס שיצרתם בניצב בסמוך לקיר. חשוב מאוד- יש לקבע את הקופסאות אחת לשניה עם מסמרים, כדי שיהיו יציבות ולא יתפרקו.
  6. קבעו את הסיפריה לקיר עם דיבלים וברגים.
  7. להכניס את כל הספרים וחפצי האומנות האהובים עליכם ותהנו ממה שיצרתם!

עוד פוסטים מעניינים

איקאה- לקנות כמו כולם ולהשאר מיוחדים

היום אפשר להניח שכמעט לכולם יש לפחות רהיט אחד של איקאה בבית, אבל מעטים יודעים שאפשר להפוך גם את הפריט הכי גנרי וחרוש למיוחד וייחודי – כל מה שצריך זה רצון ושתי ידיים טובות.

ייעול חלל הסלון לפונקציות שונות בתקופה הקורונה

יותר מחצי שנה לתוך תקופת הקורונה, הבחנתי במצוקה מקום חדשה- איך מתמודדים עם סגר בין ארבע קירות ומספר חדרים ספורים, כשצריך לתמרן בין הזום של הילדים, לתפקוד בעבודה ולהמשך ניהול החיים השוטפים? הפתרונות- בכתבה הבאה.

עיצוב מחדש לחדר עבודה

חודש ספטמבר כבר התחיל ונראה שגם האופטימיים והחיוביים ביותר שבינינו כבר השלימו לגמרי עם המצב: הקורונה כאן ואין לה כוונות לעזוב בזמן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *